ANİME

Terminatör Evreni Netflix Animesi Oluyor

Netflix, Cuma günü yaptığı duyuruya göre Terminator evrenini temel alan bir başka orijinal anime dizisi daha yayınlamayı planlıyor. Yeni anime dizi, I.G. Production anime stüdyosundan ve başında Mattson Tomlin ile gelecek. Bu yeni yapım, sektördeki artan rekabetten sıyrılarak Netflix’in orijinal anime içeriği kütüphanesine katılacak.

Ne yazık ki, Netflix’in şu anda yeni dizi hakkında açıkladığı çok az şey var, sadece dizinin Mattson Tomlin ve Production I.G.stüdyolarından geleceğini belirtiyor. Şu anda, serinin herhangi bir önizlemesine, çıkış tarihine veya hikaye ayrıntılarına sahip değiliz. Projenin çıkışına biraz daha zaman var gibi görünüyor, bu nedenle daha fazla detayın gelmesi biraz uzun sürebilir.

Netflix’in yeni anime dizisinde Santa Monica, California, ABD merkezli Skydance Media ile birlikte çalışacağını ve Tomlin’in henüz ismi açıklanmayan bu şovun hem baş yapımcısı hem de şov sorumlusu olacağını duyurdular. Yeni projeyle ilgili açıklamasında Tomlin, dizinin Terminator evrenini “gelenekleri bozan, beklentileri alt üst eden ve gerçekten cesur sahnelere sahip bir şekilde” geleceğini söyledi.

Bugün Terminator evreni altı filme konu olmuştu ancak bu yapımla birlikte ilk defa anime Dünyasına konu olacak. Variety’ye yaptığı açıklamada, Japonya Netflix ve anime Başkan Yardımcısı ve John Derderian şunları söyledi:

“Terminatör” şimdiye kadar yaratılmış en ikonik bilim kurgu hikayelerinden biridir ve geçen bunca zamanla birlikte günümüz dünyasıyla daha alakalı bir hale gelmiştir. Yeni animasyon dizisi, bu evreni daha önce hiç görülmemiş bir şekilde keşfedecek. Terminatör ve anime hayranlarının Makineler ve insanlar arasındaki destansı savaştı deneyimlemelerini heyecanla bekleyemeyiz.”

(Variety, 1905’te New York’ta Sime Silverman tarafından kurulan bir haftalık eğlence-ticaret dergisidir.)

Makanoucchi

PC donanım meraklısı. Teknoloji, anime ve PC oyunlarına tutkulu. HardwareTurk aracılığı ile teknolojik gelişmeleri sizin için yorumluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu