GÜNDEM

Lego Star Wars Minifigürleri İnceleme

Piyasaya sürülmek üzere olan LEGO Star Wars serisi tanıtıldı. Yeni yılda ortaya çıkan ve 2021 yılı için satışa sunulması beklenen ürünler fazlasıyla etkileyici duruyor.

AT-AT Tauntaun Mikro Savaşçılara Karşı setinden bahsedelim. Bir süredir bu tarz setler çıkarılıyordu fakat burada göze çarpan setin isminden de anlaşılacağı üzere diğer sürümlerine göre biraz daha ufak boyutta olmaları diyebiliriz. Öncesinde ayrı ayrı satın alınabilirken LEGO bu sette hepsini daha ufak boyutlarda tek paket halinde sunmuş. Star Wars: İmparatorluk Yeniden Saldırıyor filmindeki Hoth Savaşı’nı yeniden canlandırılmasına olanak tanıyor. 2 minifigürün üzerine oturabileceği, hızlıca monte edilebilen, hareketli bir AT-AT Walker ve bir Tauntaun modeli içeriyor. Figürler birer mermi atıcı, elektro dürbün ve ışın kılıcına sahipler.

Şimdi İmparatorluk Mekiği’ne bir göz atalım. İmparatorluk Mekiği modeliyle klasik Star Wars™ üçlemesinden heyecan verici sahneleri canlandırabilir. LEGO® parçalarıyla çok zarif bir tasarımla canlandırılan mekiğin açılan bir minifigür kokpiti, 2 minifigürlük yeri olan açılan ana bölmesi, uçuş ve iniş modları için katlanan kanatları, ayrıca 2 mermi atıcısı ayrıca ışın kılıçları ve bir blaster silahıyla Darth Vader, İmparatorluk Subayı ve Luke Skywalker LEGO minifigürleri bulunuyor.

Ve son olarak  Direniş X-wing setine bir göz atalım. Star Wars: Güç Uyanıyor filmindeki Starfighter’ın kolayca yapılan bir versiyonu olan bu muhteşem oyuncağın kanatları uçuş modu için açılır, iniş modu için kapanır. Blaster silahlı Poe Dameron LEGO minifigürü, X-wing’in açılan kokpitine sığar ve arkasında da BB-8 droid LEGO minifigürü için yeri vardır.

Setlerin 1 Mart 2021 tarihinde satışa sunulması planlanıyor.

Tillabey

Bilgisayar teknisyeniyim ve işim sebebiyle teknolojiyle fazlasıyla ilgiliyim. Tabii bilgisayar oyunları en büyük vazgeçilmezim. HardwareTurk.com adresinden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu