GÜNDEM

Telegram Yükselişe Devam Ediyor

Mesajları Otomatik Silme

Telegram yayınladığı son güncellemeyle beraber mesajlarınızı otomatik olarak silinmeye ayarlayabilecek ve günü geldiğinde herhangi bir zamanda iz bırakmadan silebilirsiniz. 2013 yılından beri gizli sohbetlerdeki mesajlar için bu özellik kullanılıyordu artık tüm telegram sohbetlerinde bu silme zamanlayıcısını kullanabileceksiniz.

Ana Ekran Widget’ları

En önemli sohbetlerinize anında erişim için ana ekranınıza bir Telegram widget’ı ekleyin. Sohbet Widget’ı son mesajların önizlemesini gösterirken, Kısayol Widget’ı yalnızca isimleri ve profil resimlerini gösterir.

Süreli Davet Bağlantıları

Davet bağlantıları, 1 veya 1 milyon kişiyi gruplarınıza ve kanallarınıza getirmenin hızlı ve kolay bir yoludur. Ana davet bağlantısının yanı sıra, sahipler ve yöneticiler artık sınırlı bir süreye, kullanım sayısına veya her ikisine sahip ek bağlantılar oluşturabilirler.

Sınırsız Üyeli Gruplar

Telegram grupları, 200.000 kadar üyenin mesaj, medya ve çıkartma alışverişi yapmasına izin verir. Sınıra yakın olan gruplar artık sınırsız üyeye izin veren Yayın Gruplarına dönüştürülebilir.


Geliştirilmiş Sohbet İçe Aktarımı

Geliştiricilerimiz geçen ay Telegram’a eklenen sohbet içe aktarma özelliğini geliştirmeye ve genişletmeye devam ediyor. Bugünkü güncellmeleyle içe aktarılan mesajlar, artık yeni veya 1000 mesajdan az mesaj içeren bir Telegram sohbetine eklendiğinde orijinal tarihlerine göre sıralanmış olarak görünecektir.

Geliştirilmiş Bildirme Sistemi

Telegram, platformun kötüye kullanılmadığından emin olmak için her ay milyonlarca kullanıcı raporunu işliyor. Bunu daha verimli hale getirmek için, artık bir rapor gönderirken belirli mesajları seçmenizi isteyeceğiz.

Ve Daha Fazla Hareketli İfade

Yeni bir güncelleme her zaman yeni hareketli ifadeler anlamına gelir. Bu nedenle herhangi bir sohbette tek bir ifade göndererek aşağıdaki yeni karakterleri deneyin.

Kaynak: Telegram

Tillabey

Bilgisayar teknisyeniyim ve işim sebebiyle teknolojiyle fazlasıyla ilgiliyim. Tabii bilgisayar oyunları en büyük vazgeçilmezim. HardwareTurk.com adresinden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu