OYUNLAR

Crysis Remastered Yeni Güncelleme ile DLSS Sorunlarını Düzeltiyor ve Harika Eklentiler Kapıda

Yeni bir Crysis Remastered güncellemesi, oyunda ortaya çıkan bazı sorunları düzeltmek üzere yayına girdi.

Yeni güncelleme, Motion Blur özelliğini düzeltilene kadar geçici olarak devre dışı bırakıyor. Düzeltme, DLSS özellikli sistemlerde bile özelliği devre dışı bırakarak geçici olarak DLSS probleminin önüne geçti.

Geçen Haftanın Crysis Remastered güncellemesi konsol oyuncularına gelmedi ancak görüşüne göre playstation 4 ve Xbox One için de bir güncelleme hazırlanıyor. Gelecek güncelleme oyuna harika özellikler getirecek.

Crysis Remastered geçen yıl PC de ve Konsolda duyurulmuştu ve oyun konsolda arzulanan grafik doygunluğunu sağlayamamıştı.

Crysis oyununun bizde bıraktığı anılar Remastered versiyonu konsoldan oynayanları epey üzdü. Oyunun grafikleri hafızalarımıza kazınan eski görüntülerden oldukça uzaktı. Hatıralarımızda pembe tonlu mutlu grafikler olarak kalan Crysis konsol optimizasyonu yetersizliği sebebiyle isteneni veremedi. Bugün Playstation 4 Pro Crysis Remastered’ı çalıştırabiliyor ancak bu oyunu gerçekten bir playestation 4′ de oynayıp oynamamayı tekrar gözden geçirmelisiniz çünkü grafik performansı sizi hayal kırıklığına düşürebilir.

Crysis Remastered PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için duyurulmuştu.

Crytek’in klasik FPS oyunu, yeni nesil donanımlar için optimize edilmiş grafiklerle birlikte geri döndü.

Hazırlanın: Nanosuit’inizin hızı, gücü, zırhı ve gizlenme özelliği her tür savaşlar için yaratıcı çözümler sunuyor.

Uyum sağlayın: Sürekli değişen bir ortamda, taktiklerinizi donmuş ormandan yabancı ortamlara kadar çeşitli savaş alanlarına hakim olacak şekilde uyarlayın.

Özelleştir: Devasa bir modüler silah cephanesi, deneyselden uzaylı teknolojisine kadar değişen seçeneklerle oyun stili üzerinde benzeri görülmemiş bir kontrol sağlar.

Fethetme: Gerçek hayata benzeyen düşman yapay zekası, stratejik ve esnek bir oyun tarzına ihtiyaç duymanızı sağlıyor, çünkü sıfır yerçekimi savaş alanı dahil olmak üzere yeni zorluklar, oyuncuların saldırıya geçmelerini ve proaktif olmalarını gerektiriyor.

Keşfedin: Açık Crysis dünyasında kendi yolunuzu seçin, engelleri yok edin, araçları sürün ve çevrenin kendisini düşmanlarınıza karşı kullanın.

Makanoucchi

PC donanım meraklısı. Teknoloji, anime ve PC oyunlarına tutkulu. HardwareTurk aracılığı ile teknolojik gelişmeleri sizin için yorumluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu