OYUNLAR

Fortnite Predator Skin’i Xenomorph Güncellemesi

Epic Games birkaç hafta önce bir battle royale oyunu olan Fortnite’ a Predator skini eklemişti. Predator evrenin en korku verici avcılarından biridir hatta kendine özgü oyunları, filmleri de vardır. Yeni sızıntılara göre predator ailesinin korkunç aktörü Xenomorph da skin olarak Fortnite’ a gelecek gibi görünüyor. Xenomorph Alien filmi ile ilk hayatımıza girmişti.

Epic Games’in planladığı yeni skin’lerin planlaması olduğunu biliyorduk. Oyun datalarını kodlarına kadar inceleyen madenciler geçtiğimiz günlerde ekstra büyük bir skin kodu buldular. Bu kod daha önce Thanos için kullanılan ve atası gibi görünen büyük boyutta bir skin’i içeriyordu. Bu bilginin hemen ardından çoğu oyuncu “Thanos geri dönebilir” diye spekülasyon ve söylemlerde bulundular. Ancak durum bundan daha farklı olacak gibi görünüyor.

Xenomorph’ un Fortnite a geldiğini düşünmek için oldukça iyi bir sebebimiz var. Oyunun resmi Twitter hesabından geçtiğimiz saatlerde bir sızıntı niteliğinde, videoya yerleştirilmiş ses dosyası ve birkaç resim paylaşıldı. Video’ da Ajan Jonesy 1986 yılından kalma teknolojiyle donatılmış “oldukça normal ve sıradan” bir uzay gemisinden konuşuyor.

1986 da Aliens filminin ikinci versiyonu duyurulmuştu. Filmin bir önceki versiyonunun teknolojisi oldukça yetersiz olduğundan bugün izlemek isteyen gençleri korkutmaktan çok güldürebileceğini söylemeliyim. Videoda Ajan Jonesy yaratığın göğsündeki bir yanıktan bahsediyor ki bu da açıkçası Xenomorph’ u akıllara getiriyor.

Xenomorph keskin dişleriyle bir fortnite skinine evrilecek gibi görünüyor ve Epic Games resmi hesabından atılan tweet ve videoya bakarsak bu skin her an Fortnite’ a gelebilir gibi duruyor.

Ayrıca oyuncular oyunun içerisindeki başka bir gezegene açılan portalı da çoktan fark etmiş gibi görünüyor.

Makanoucchi

PC donanım meraklısı. Teknoloji, anime ve PC oyunlarına tutkulu. HardwareTurk aracılığı ile teknolojik gelişmeleri sizin için yorumluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu