OYUNLAR

HITMAN 3 – Şubat Güncelleme Detayları

HITMAN 3, tüm platformlarda sürüm 3.11’a güncellenecek: PS5, PS4, Xbox One, Xbox Serisi X/S, PC, Stadia ve Switch. Güncelleme dosyası 2-3 GB boyuta sahip ve tüm platformlar için geçerlidir.

Yeni Kıyafet

Taktik Balıkçı Yaka kıyafetle ajanımız her zamanki gibi şeklinden ödün vermiyor. Gelecek güncellemeyle beraber tüm HITMAN 3 oyuncuları için kullanılabilir olacak. Kilidi açtığınızda envanterinize eklenecek ve bir takım elbise seçmenize izin veren herhangi bir konumda kullanabileceksiniz. Temin etmek için ICA Tesisine geri dönmeniz ve final testini tamamlamanız gerekiyor.

Delux Sürüme Yeni Eklenenler

HITMAN 3 Deluxe Edition veya Deluxe Pack sahipleri  bu ay yeni içeriklere erişebilecek.

Deluxe Edition/Pack sahipleri için neler var:

Deluxe Escalation: The Proloff Parable

Beyaz Gölge olun ve Karpat Dağları’ndaki bu zorlu Tırmanışı tamamlamak için Beyaz Özel Sieger 300 ve Beyaz Katana’yı kullanın. Tüm aşamaları tamamladıktan sonra tüm eşyalar envanterinize eklensin.

Deluxe Escalation: The Gauchito Antiquity

Guru’nun Mendoza’daki emetik ilacının tadına bakmaya hazır olun. Emetik El Bombası, Emetik Kalem Şırıngası ve Kıyafet için tüm aşamaları geçmelisiniz.

Silent Assassin HUD nedir?

Mini haritanın yanında, Silent Assassin (SA) derecelendirmesinin mevcut oyunda hala mümkün olup olmadığını izleyecek ve gösterecek bir simge eklendi. Açıp kapatmak için “ Gameplay>HUD>Silent Assassin HUD “

Slient Asassin derecenizin durumunu etkileyen sarı renkli kamera simgesi eklendi. Derecenizin etkilenmemesi için bölümü bitirmeden önce bu kamera kayıtlarını silmeniz gerekiyor.

Eğer Slient Asassin derecenizi olumsuz etkileyen bir şey olursa HUD kırmızı yanacaktır.

Dubai-UAE, Dartmoor-England, Berlin-Germany, Chongqing-China, Mendoza-Argentina, Carpathian Mountains-Romania isimli lokasyonlarda düzenlemeler ve güncelleştirmeler sağlandı.

Oynayışı etkileyen, iyileştiren belirli düzenleme ve eklemelerin yanı sıra VR ile oynarken yaşanılan sorun ve eksikliklerin büyük bir kısmı giderilmiş görünüyor.

Ayrıntılı açıklamalar için güncelleme sayfasını buraya bırakıyorum. https://www.ioi.dk/hitman-3-february-patch-3-11/

Tillabey

Bilgisayar teknisyeniyim ve işim sebebiyle teknolojiyle fazlasıyla ilgiliyim. Tabii bilgisayar oyunları en büyük vazgeçilmezim. HardwareTurk.com adresinden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu