OYUNLAR

PUBG: NEW STATE Yenilikçi Harita, Silah ve Dronlar ile Geliyor

Bazı popüler oyun serileri gibi, PUBG veya Player Unknown’s BattleGrounds bile artık kendi evrenine sahip olacak şekilde geliştiriliyor. PUBG PC oyunu, PUBG Mobile ve PUBG Mobile Lite’dan sonra, franchise şimdi 2051 yılında geçen popüler battle royale oyununun gelecekçi yaklaşıma sahip yeni versiyonu olan PUBG: New State üzerinde çalışıyor. İşte PUBG New State hakkında bilmeniz gereken her şey.

Yeni harita, Araçlar ve Silahlar


PUBG: New State, Troi adlı tamamen yeni bir haritaya sahip olacak. Erangel, Sanhok, Miramar, Vikendi veya Livik’ten farklı olarak Troi, Call of Duty Modern Warfare serisindeki veya Crysis 3’teki haritalara benzer şekilde distopik bir kentsel yerleşime dayanacak.

PUBG: New State, mevcut oyunlarda gördüklerimizden çok farklı olması beklenen yeni silah ve araçları da içerecek. Başlığa ayrıca dronlar ve konuşlandırılabilir savaş kalkanları geliyor. Bu yeniliklerle birlikte, strateji ve gizlilik her zamankinden daha önemli unsurlar olacak. Tahminimce pusuculara gün doğdu diyebiliriz.

Yeni oyun aynı zamanda oyun içi silah özelleştirmesini de getirecek. Bu özellik, oyuncuların silahlarını ve diğer silahları eklentilerle bir maç içinde değiştirmelerine izin verecek. PUBG: New State, hem savunma hem de hücum unsuru olarak kullanılabilen ikonik “Pan” yani Tava takma özelliğini de geride bırakmayacak, yeni versiyonda da tavalar olacak.

Hangi Platformlardan Erişilecek?

PUBG New State, iOS ve Android cihazlar için piyasaya sürülecek. Oyun Google Play Store ve Apple App Store’dan indirilebilecek. Oyun şuan erken erişimde.

Makanoucchi

PC donanım meraklısı. Teknoloji, anime ve PC oyunlarına tutkulu. HardwareTurk aracılığı ile teknolojik gelişmeleri sizin için yorumluyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu