OYUNLAR

Resident Evil Re: Verse Açık Beta sürümü PC için Steam Üzerinden Ücretsiz Olarak Yayınlandı

Çok oyunculu olan bu modun 7 Mayıs’ta yayınlanacak olan Resident Evil Village ile birlikte başlayacağını belirtelim. Resmi sitesinde belirtilene göre modu oynayabilmek için CAPCOM hesabı kullanmanız gerekiyor. PlayStation 4 / Xbox One / Steam (PC) için sunulan oyun, Playstation 5 ve Xbox X serilerinde de oynanabilir olacak.

Açık beta testi 10-11 Nisan tarihlerinde son bulacak ve açık kaldığı süre boyunca oyunun stabilitesi ve sunucular test ediliyor olacak. Oyun esnasında beklenmedik bakımlarla karşılaşabilirsiniz ki bu beta testindeki oyunlar için normal bir durum, ayrıca kapalı beta sürümüne katılmış kişilerin açık betayı oynamak için yeniden indirmesine gerek olmadığı belirtilmiş.

Resident Evil hayranlarının tadını çıkarabileceği ölümüne bir dövüş!

Resident Evil Re: Verse 4-6 kişilik maçlarda kelle koltukta yeteneklerinizi sınayabileceksiniz. Seçtiğiniz bir karakterle başlıyorsunuz ardından bulduğunuz silah, mühimmat ve ekipmanları kullanarak rakiplerinizi alt edebilirsiniz. Ölüm maçları 5 dakika süre ile sınırlıdır. Bu süre boyunca en çok puanı kazanan kişi oyunun galibi sayılır.

Virüs kapsüllerini kullanarak dönüşümünüze katkıda bulunun..

Öldürüldüğünüz zaman topladığınız virüs kapsülleri baz alınarak diğer oyunculara karşı kullanabileceğiniz bir yaratığa dönüşüyorsunuz. Daha güçlü dönüşüm için birden fazla Virüs Kapsülü toplamanız gerekiyor. Bu biyolojik dönüşüm sonrasında rakiplerinizi alt etmeniz halinde daha fazla puan kazandığınızı unutmayın.

CAPCOM uyarıyor!!

Geçen ay CAPCOM tarafından yapılan bildiride sahte “Erken Erişim Davetiye”lerine karşı dikkat edilmesi gerektiği açıklandı.

Tillabey

Bilgisayar teknisyeniyim ve işim sebebiyle teknolojiyle fazlasıyla ilgiliyim. Tabii bilgisayar oyunları en büyük vazgeçilmezim. HardwareTurk.com adresinden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu