OYUNLAR

Valheim Geliştiricileri “Hearth and Home” Güncellemesini Tanıttı

Steam’de erken erişim olarak yayınlanmasının üzerinden 6 hafta geçmesine rağmen Valheim’in yükselişi devam ediyor. İlk günden itibaren yoğun talep gören oyuna yapımcıların dönüşü uzun sürmedi.

Yeni bir yol haritasını paylaşan firma oyunda bulunan hataların giderilip, yeni özelliklerin ekleneceği güncellemenin detaylarını vermese de oyuncuların merakını artıracak bir görsel paylaştı.

Bir elin üzerinde duran kuzgun olduğunu tahmin ettiğimiz görselin tam olarak neyi ifade ettiğini bilemiyoruz. Eğer fikriniz varsa yorumlara yazmayı ihmal etmeyin.

Steam sayfalarında yaptıkları açıklamayla Hearth and Home güncellemesi hakkında tam bilgi vermeseler de daha çok yaşanan ağ sorunları, hataların düzeltilmesi ve oyunun iyileştirilmesi için daha çok çalışacaklarını belirtti.

Iron Gate Studios, bugüne kadar 6 milyon adet kopya satıldığını ve bu ilgiden dolayı memnun olduklarını belirtti. Geliştirici ekip pandemi sebebiyle ofis ortamında çalışmanın mümkün olmadığını açıklarken oyundaki eksiklikleri gidermek için evden çalışarak bu açığı kapatacaklarını söyledi.  

Gördükleri ilgi karşısında çalışmalarını özenle yaptıklarını belirten firma oyuncuların yaşadığı oyun içi hataların https://valheimbugs.featureupvote.com adresine bildirilmesi konusuna ayrıca dikkat ediyor.

Tillabey

Bilgisayar teknisyeniyim ve işim sebebiyle teknolojiyle fazlasıyla ilgiliyim. Tabii bilgisayar oyunları en büyük vazgeçilmezim. HardwareTurk.com adresinden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu