OYUNLAR

Watch Dogs Legion Online Modu PC için Yayınlandı

5 Mart 2021 tarihinde yapılan açıklamada, PC sürümünde bazı ekran kartlarında çökmelere ve kitlenmelere sebep olan bir sorun keşfedildiğini duyurmuş ve modun PC için askıya alındığı bilgisi paylaşılmıştı.

Modun PC’de çalışmasını engelleyen problem çözülmüş olacak ki 18 Mart itibariyle Watch Dogs Legion Online mod PC oyuncuları için duyuruldu.

14.4 GB boyutuna sahip olan güncelleme aynı zamanda oyun içinde yaşanan mevcut problemlerinde giderildiğini belirtiyor.

  • Oyun içi karşılaştırmayı başlattıktan sonra sonsuz bir yükleme ekranına neden olabilecek bir sorun çözüldü.
  • Işın izleme etkinleştirildiğinde belirli nesnelerin düzgün şekilde yansıtılmamasına neden olan bir sorun düzeltildi.
  • DX12’yi kullanıp oyunu ilk kez yüklerken siyah ekran ve görünmez kullanıcı arabirimi öğelerine neden olabilecek bir sorun çözüldü.
  • Bir AMD grafik kartı kullanılırken ve ışın izleme etkinken birkaç saatlik oyun oynandıktan sonra oyun performansının büyük ölçüde düşmesine neden olabilen bir sorun düzeltildi.
  • Veri uygulamasında uygulama kategorileri arasında hızlı geçiş yaparken oyunun çökmesine neden olabilen bir sorun düzeltildi.
  • Açık Dünya’da serbest dolaşımdayken oyunun çökmesine neden olabilecek bir sorun düzeltildi.
  • DX12 etkinken Yüksek, Çok Yüksek veya Ultra ön ayarları kullanırken İnsandan Daha Çok İnsan görevi sırasında hologramın düzgün olmamasına neden olabilen bir sorun düzeltildi.
  • Belirli silahları seçerken oyunun çökmesine neden olabilen bir sorun düzeltildi.
  • Fare imleci üzerine gelindiğinde Teknoloji sekmesindeki Yükseltmeyi Satın Al düğmesinin vurgulanmamasına neden olan bir sorun düzeltildi.

Çevrimiçi Mod’un tüm platformlarda sorunsuz olması için çalışmalara devam edildiği belirtiliyor. Platformlar arası çapraz oyun işlevini de yakında aktif hale getirebileceğinin sinyalini veren Ubisoft’tan Watch Dogs için yakın zamanda daha fazla güncelleme gelmesini bekleyebilirsiniz.

İlk Taktik Operasyon, önümüzdeki hafta 23 Mart’ta tüm platformlarda yayınlanacak ve gelecek haftalarda oyuncular için etkinliklerin yapılacağı belirtiliyor.

Tillabey

Bilgisayar teknisyeniyim ve işim sebebiyle teknolojiyle fazlasıyla ilgiliyim. Tabii bilgisayar oyunları en büyük vazgeçilmezim. HardwareTurk.com adresinden takip edebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu